Firmatik Prestij Nasıl Güncelleme Yaparım.

...

Firmatik Prestij güncellemek için öncelikle güncel sürümü web sitemizden bilgisiyarınıza indirin. Normal kurulum şeklinde başlatın. Kurulum önergelerini takip ederek güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

http://firmatik.com/ticariprogramdetay.asp?UrunID=67 linkini tıklayarak Firmatik Prestijin en güncel sürümüne ulaşabilirsiniz.

Güncellemede dikkat etmeniz gereken kurulumu yapacağınız klasörü doğru belirlemenizdir. Firmatik prestij stantart kurulum klasörü c:\firmatik\prestij\ klasörüdür.  eğer programı başka bir klasörü almışsanız kurulum yaparken yol olarak yeni klasörü belirtmeniz gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ : Kurulumda yazıcı çıktılarıda güncellenir. Eğer tasarım yaptığınız bir yazıcı çıktısı varsa bunu yedek alıp daha sonra yükleyebilirsiniz. Yazıcı çıktılarının bulunduğu klasör c:\firmatik\prestij\Yazdir klasörüdür. eğer programı başka bir yere taşımışsanız bu klasör değişiklik gösterebiliir.

Not : Firmatik Prestij için zorunlu bir güncelleme ücreti yoktur. Programı güncellemeniz yeniliklerden faydalanmanızı sağlar. Güncellemenin sizin tarafınızdan yapılması gerekmektedir. Bizim tarafımızdan yapıldığında teknik servis ücreti talep edilir.

http://www.firmatik.com/Yardim/teknik-servis-ucretlendirmesi-id-113.html adresini tıklayarak konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

 

Programlar

Ön Muhasebe Program (Prestij): İndir
Cari Borç Alacak Takibi : İndir

Bize Yazın

Görüşleriniz bizim için önemli. Lütfen programlarımız hakkında problemlerinizi, görüş öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşmaktan paylaşın.

Burayı tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları görmek için burayı tıklayın.