Yedekleme ve Geri Yükleme İşlemleri

...

Önemli ! Eğer Sisteminiz yeni kurulum yapacaksanız (format atma gibi) programınızın çalıştığı klasörün tamamını yedek almanız gerekmektedir. Örneğin C:\Firmatik. Yüklemeden sonra Firmatik klasörünü geri yükleyin. Klasörün içine girin Atlantis klasörüne girin. FrmAtlantis.exe uygulama dosyasını çalıştırmanız yeterli olur.

Windows 7/Vista kullanıcıları programı yönetici olarak çalıştırması gerekebilir.

Yeniden sistem kurma işleminde nasıl yedekleme yapacağınız konusunda ayrıntılı bilgiyi burayı tıklayarak görebilirsiniz.

-- Aşağıdaki işlemler sistem kurulumu yapmayanlar için önceki tarihlere yedek alma ve yükleme içindir ----

 - Günlük otamatik yedek alma ayarı : Üst taraftaki menülerde Ayarlar >> Genel Ayarlar >> Genel Ayarlar bölümünden [X] İlk başlattığımda günlük yedek al. işaretlenirse programı ilk açtığınızda program otomatik olarak o ana kadar olan kayıtları yedek alır.

- Manuel yedek alma : Diğer işlemler >> Yedekleme işlemleri >> Veri Yedekleme Sekmesi >> Seçenekleri belirleyin >> Şimdi Yedekle butonunu tıklayarak yedek alabilirsiniz. (Not : işletim sisteminizi yeniden kuracaksanız programınızın çalıştığı ana klasörün tamamını yedek almanız gerekmektedir.)

 - Yedekleri Geri Yükleme :Diğer işlemler >> Yedekleme İşlemleri >> Geri Yükleme Sekmesi >> Geri yükleme tarihini belirleyin. >> Yedekleri Geri yükleyi tıklayın. (Uyarı !: Yedekleri geri yüklediğinizde mevcut programdaki veriler silinir ve yedekten aldığınız veriler ile değiştirilir. Eğer mevcut verileri yedek almamışsanız tekrar o verilere ulaşamazsınız )

Programlar

Ön Muhasebe Program (Prestij): İndir
Cari Borç Alacak Takibi : İndir

Bize Yazın

Görüşleriniz bizim için önemli. Lütfen programlarımız hakkında problemlerinizi, görüş öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşmaktan paylaşın.

Burayı tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları görmek için burayı tıklayın.