Programlar

Ticari Yazılım, Ön Muhasebe programları, işinizi kolaylaştıracak ücretsiz programlarımızı indirebilirsiniz.

Firmatik Prestij Muhasebe Programı

Firmatik Prestij Temel özellikleri.

Cari Hesap borç alacak takibi, stok, fatura, irsaliye giriş çıkışları,  depo işlemleri, sipariş takibi, teklif alıp verme, kasa ve banka ödeme tahsilatları, işletme gelir giderleri hizmet ve masrafları takibi, alınan ve verilen çeklerin kayıtları, borç ve alacak senedi, taksitli senet oluşturma, barkod sistemli hızlı satış gibi ön muhasebe programında olması gerek birçok özellikleri içeriğinde...

  

Cari Hesap 3.5

Cari Hesap 3 Özellikleri

1. Önceki sürümde olan tüm özellekler bu sürümdede mevcut. Müşteri ve satıcı firmalarınız kayıt altında tutarak. borç alacaklarını takip edebilirsiniz.

2. Cari Hesap Bakiyeleri menüsünde tüm müşterilerizin veya listelediğiniz müşterileriniz toplu dökümlerini alabilirsiniz.

3. Tüm yazıcı çıktılarını kendi istediğiniz şekilde tasarım modunu kullanara...

  

Uzaktan Yardım

Uzak Müşterilerimize bilgisayarlarına bağlanarak program konusunda yardımcı olmak için uzak masaüstü programı olarak bu programı kullanmaktayız. Programı kurduktan sonra sizten isteyeceğimiz bilgiler (ID ve Password) ışığında sizin bilgisayarınıza müdahale ederek programla ilgili gerekli düzeltmeleri ve geliştirmeleri yapabiliriz.

...

  

Saat Ajanda Adres Etiket Programı

Ajanda : Günlük işlerinizi not alın. Günü ve saati geldiğinizde sesli uyarı alın.

Adres programını kullanarak da kişilerinizin adres ve telefon bilgilerini saklayabilirsiniz..Kişilerinizi istediğiniz şekilde kategorilendirebilirsiniz. Örneğin arkadaşlar, aile vb. gibi.

Etiket çıktısını kullarak zarflarda kullanabileceğiniz adreslerin dökümlerini kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

Programı flash disk veya harici diskinize koplayara...

  

Firmatik Adres Etiket

Arkadaşlarınızın, Müşterileriniz , Satıcı firmalarınız adres ve telefon bilgilerini kayıt altında tutabilirsiniz. Bu bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıcı etiket çıktısı alabilirsiniz. Etiket çıktısını istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

...

  

Firmatik Kolay Kasa Takibi

Günlük kasa işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Kasa defteri modüleni kullanarak giren çıkan kayıtlarınızı aynı anda göreilirsiniz.

Birden fazla kasa oluşturabilir, bu kasalar arasında transfer yapabilirsiniz.

Kasa hareketlerinizin günlük aylık raporlarına ulaşabilirsiniz.

Raporlarınızı kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz.

Flash disk harici hdd yardımı ile programı taşıyabilirsiniz. 

Kullanımı kolay ve t...

  

Firmatik Ajanda

Günlük yapacağınız işleri kaydettiğiniz ajanda programı ile bu kayıtlarınızı arşivleyebilirsiniz. Günlük haftalık ve aylık listesini görebilirsiniz. Günü değişen notlarınızı sürükle bırak yaparak başka tarihler tekrar yazmadan taşıyabilirsiniz. Boyutu oldukça küçük olan programı flash diskinizle istediğiniz yere taşıyabilir istediğiniz yerden bilgilere ulaşabilirsiniz....

  

Borç Alacak Programı

Cari hesap programı müşterileriniz ve satıcı firmalarınızn borç ve alacak takibinizi yapabilmeniz için geliştirilmiş son derece kullanışlı, pratik bir programdır. Bu programla müşterilerinizin, satıcı firmalarınızın bilgilerini arama, filtreleme seçenekleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. cari hesapları kısıtlayabilir borç alacak limitleri belirleyebilirsin. Nasıl Kurulum Yaparım Sıkıştırılmış Dosyalar için Kurulum (.zip.rar): Bu Program kurulumsuz direk...

  

Firmatik Atlantis Ön Muhasebe

Cari Hesap Takibi : Cari hesaplarınız borç ve alacak hareketlerini rahatça kayıtlara geçebilir. Ödemelerinizi kasa ve bankadan otomatik olarak yapabilirisiniz.

Stok Takibi   : Stok giriş ve çıkışlarınızın kaydını yapabilir. Bunların kalanlarına ve kalan tutarlarını rahatlıkla ulaşa...

  

Programlar

Ön Muhasebe Program (Prestij): İndir
Cari Borç Alacak Takibi : İndir

Bize Yazın

Görüşleriniz bizim için önemli. Lütfen programlarımız hakkında problemlerinizi, görüş öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşmaktan paylaşın.

Burayı tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları görmek için burayı tıklayın.Firma Profili

Firma Profili Firmatik YazılımTicari Uygulamalar, Ticari Yazılımlar, Web tasarım ve programlama, Masaüstü Programcılık, Bilgisayar ürünleri, bilgisayar tamir ve bakımı alanlarında hizmet verir. Prensip olarak Müşteri memnuniyeti birincil hedefimizdir. Bizim için yazdığımız programların fonksiyonlu olması önemlidir ama daha önemlisi bu fonksiyonların kullanımındaki rahatlıktır ve pratikliktir. Yazılım yaparken amacımız en iyiyi en sade ve anlaşılır biçimde müşteriye sunmaktır. Hedefimiz size ticari program kullanmayı öğretmek değil sizin kullanımınıza uygun ticari programı tasarlamaktır. Firmatik sizlerden aldığı güçle; genç ve girişimci kadrosunu, artan bilgi ve tecrübesiyle birleştirerek her geçen gün katlanarak büyüme devam ediyor.